Scientific Journal of Astana IT University

Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінде 2020 жылы 20 қаңтарда № KZ200074316 тіркеліп, куәлігі берілді.

2020 ж. бастап жарияланымға шығады
Мерзімділігі: әрбір квартал сайын
Мамандануы: Ақпараттық технологиялар
Баспагері: ЖШС «Astana IT University»

Басылым тілі: ағылшын

Ғылыми басылымның бастапқы мақсаты – ғылыми қауымдастықта, соның ішінде халықаралық деңгейде ақпарат алмасуға мүмкіндік беру.

Ғылым саласы: техникалық және педагогикалық ғылымдар

Негізгі бағыттар:

1 Ақпараттық қауіпсіздік
2 Білім беру мен оқытудағы IТ
3 Ақпараттық -коммуникациялық технологиялар (АКТ)
4 Менеджмент, басқару, қаржы және экономикадағы IТ
5 Жобаны басқару

Бас редактор – техника ғылымдарының докторы, профессор, ғылым және инновация жөніндегі проректор Белощицкий Андрей Александрович

Жауапты хатшы – техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор
Амиргалиев Бейбут Едилханович

Ғылыми жұмыстар журналға жыл бойы қабылданады, толығырақ ақпарат алу үшін және ғылыми еңбектеріңіздің жарияланымына қойылатын талаптармен танысу үшін, бізбен хабарласуға болады.

ҚР КОКСОН

(P): 2707-9031

(E): 2707-904X

10.37943/AITU.2020

АШЫҚ САЯСАТ

Astana IT University ғылыми журналы – бұл қолжетімді журнал. Пайдаланушыларға барлық мақалаларды оқуға, жүктеуге және басып шығаруға болады, тегін және қолжетімді. Басылым ашық қолжетімді журналдар үшін CREATIVE COMMONS (CC BY-NC-ND) авторлық құқық лицензиясын пайдаланады.