Scientific Journal of Astana IT University

Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінде 2020 жылы 20 қаңтарда № KZ200074316 тіркеліп, куәлігі берілді.

2020 ж. бастап жарияланымға шығады
Мерзімділігі: әрбір квартал сайын
Мамандануы: Ақпараттық технологиялар
Баспагері: ЖШС «Astana IT University»

Басылым тілі: ағылшын

Ғылыми басылымның бастапқы мақсаты – ғылыми қауымдастықта, соның ішінде халықаралық деңгейде ақпарат алмасуға мүмкіндік беру.

Ғылым саласы: техникалық және педагогикалық ғылымдар

Негізгі бағыттар:

1 Ақпараттық қауіпсіздік
2 Білім беру мен оқытудағы IТ
3 Ақпараттық -коммуникациялық технологиялар (АКТ)
4 Менеджмент, басқару, қаржы және экономикадағы IТ
5 Жобаны басқару

Бас редактор – техника ғылымдарының докторы, профессор, ғылым және инновация жөніндегі проректор Белощицкий Андрей Александрович

Жауапты хатшы – техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор
Амиргалиев Бейбут Едилханович

Ғылыми жұмыстар журналға жыл бойы қабылданады, толығырақ ақпарат алу үшін және ғылыми еңбектеріңіздің жарияланымына қойылатын талаптармен танысу үшін, бізбен хабарласуға болады.

(P): 2707-9031
(E): 2707-904X

10.37943/AITU.2020

АШЫҚ САЯСАТ

Astana IT University ғылыми журналы – бұл қолжетімді журнал. Пайдаланушыларға барлық мақалаларды оқуға, жүктеуге және басып шығаруға болады, тегін және қолжетімді. Басылым ашық қолжетімді журналдар үшін CREATIVE COMMONS (CC BY-NC-ND) авторлық құқық лицензиясын пайдаланады.